| Machine Data | |
|---|---|
| Make | Aichi |
| Type | Telescopic boom |
| Model | SR21A |
| Year | 2009 |
| Working Height | 23,000 mm |
| Platform height | 21,000 mm |
| Running hours | 6,425 |
| Carrier base | |
|---|---|
| Engine type | Diesel |
| More information | |
| Location | Waregem |
| Dimensions | |
|---|---|
| Capacity | 227 kg |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
Member since: 2021