| Machine Data | |
|---|---|
| Make | [div] |
| Type | Telescopic boom |
| Model | BIANCHIN MINLIFT |
| Year | 2018 |
| Working Height | 5,000 mm |
| Running hours | n/a |
| Carrier base | |
|---|---|
| Engine type | Electric |
| More information | |
| Extra equipment | Levée Electrique 24V Galets Vulkollan NO MARKING Arrêt d'urgence, Chargeur embarqué Pente Maxi : 2 % |
| Location | Palau-de-Cerdagne |
| Dimensions | |
|---|---|
| Capacity | 200 kg |
| Overall Weight | 430 kg |
| Length | 1,060 mm |
| Width | 700 mm |
| Height | 1,830 mm |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 3,438 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| ht + frais de transport selon lieu de livraison. | |
| (Message Translation): | |
| ht + transport costs according to place of delivery. |

Member since: 2020