| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Diesel |
| Capacity | 6,000 kg |
| Year | 2026 |
| Running hours | 0 |
| Serial N° | MRT3060 |
| Engine/Charger | Yanmar Stage V 4TN107FHT-6SMU1 |
| Transmission | Hydrostatisch |
| Length | 7,940 mm |
| Width | 2,500 mm |
| Weight | 21,800 kg |
| Available from (date) | im Vorlauf |
| Warranty | 12 Months |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| 12 Monate Herstellergarantie / Max. 2000 Betriebsstunden | |
| (Message Translation): | |
| 12 month manufacturer's warranty / Max. 2000 operating hours |
Member since: 2015