| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Diesel |
| Capacity | 4,500 kg |
| Year | 2026 |
| Running hours | 0 |
| Serial N° | HR14346 |
| Engine/Charger | Deutz Stage V TCD 3.6 L4 |
| Transmission | Hydrostatisch |
| Length | 7,260 mm |
| Width | 2,420 mm |
| Weight | 14,100 kg |
| Available from (date) | sofort, Zwischenverkauf vorbehalten |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra equipment | |
|---|---|
| Road Traffic Regulation, Full cabin, LOLER / CE Certificate, Rear view mirror, Side mirror, Joystick, Seat, Batterie 2x12V Unterlegkeile Tüv Vorbereitung |
| Extra comments | |
|---|---|
| 12 Monate Werksgarantie / Max. 2000 Betriebsstunden | |
| (Message Translation): | |
| 12 month factory guarantee / Max. 2000 operating hours |
Member since: 2015