| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Diesel |
| Capacity | 13,000 kg |
| Load Centre | 600 mm |
| Year | 2025 |
| Running hours | 4 |
| Weight | 30,600 kg |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra equipment | |
|---|---|
| 3rd valve, Heater, Diesel particle filter, Full cabin, Air Con, LOLER / CE Certificate, LED-Umgebungsbeleuchtung |

Member since: 1998