| Machine Data | |
|---|---|
| Make | Linde |
| Model | Hubgerüst |
| Mast type | Standard |
| Capacity | 1,600 kg |
| Lifting Height | 4,144 mm |
| Closed height | 2,640 mm |
| Free lift | 150 mm |
| Fork carriage width | 560 mm |
| General info | |
|---|---|
| Location | Friedberg-Derching |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 739 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| Gebrauchtes Hubgerüst Standard 4144/2640/150 mm, GT 560/1150 mm Gitterboxfähig | |
| (Message Translation): | |
| Used mast standard 4144/2640/150 mm, GT 560/1150 mm grid box capable |

Member since: 2003