| Machine Data | |
|---|---|
| Make | Linde |
| Model | Hubgerüst |
| Mast type | Standard |
| Lifting Height | 5,230 mm |
| Closed height | 3,273 mm |
| Free lift | 150 mm |
| Fork carriage width | 790 mm |
| Additional hydraulics | Einfachzusatzhydraulik |
| General info | |
|---|---|
| Location | Friedberg-Derching |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 3,181 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| Aufhängung: FEM2, neuwertiges Standard Hubgerüst mit Gabelträger, ohne Gabelzinken, passend für LINDE R 10/1120 | |
| (Message Translation): | |
| Suspension: FEM2, new standard mast with fork carriage, without forks, suitable for LINDE R 10/1120 |

Member since: 2003