| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Diesel |
| Capacity | 3,500 kg |
| Load Centre | 500 mm |
| Year | 2025 |
| Running hours | 0 |
| Serial N° | HR14477 |
| Engine/Charger | Kubota D1803 CRT E5B |
| Length | 3,189 mm |
| Width | 1,330 mm |
| Weight | 4,922 kg |
| Available from (date) | sofort, Zwischenverkauf vorbehalten |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| 12 Monate Werksgarantie / Max. 2000 Betriebsstunden | |
| (Message Translation): | |
| 12 month factory guarantee / Max. 2000 operating hours |
Member since: 2015