| Machine Data | |
|---|---|
| Make | Meijer |
| Type | Ride On Sweeper |
| Model | VR950E |
| Engine type | Electric |
| Year | 2023 |
| Running hours | 0 |
| Sweeping width | 700 mm |
| Working width | 700 mm |
| Length | 1,430 mm |
| Width | 910 mm |
| Height | 1,140 mm |
| Weight | 386 kg |
| More information | |
|---|---|
| Location | BUDEL |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 7,497 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| Betriebsstunden: 110; Antrieb: Rad; Allgemeiner Zustand: sehr gut; Referenznummer: 9070 | |
| (Message Translation): | |
| Operating hours: 110; Drive: wheel; General condition: very good; Reference number: 9070 |

Member since: 2017