| Machine Data | |
|---|---|
| Make | [div] |
| Type | Ride On Sweeper |
| Model | Westfield W-1250 (Schorr) Aufsitzkehrmaschine Neugerät |
| Serial N° | 2210019 |
| Engine type | Electric |
| Year | 2022 |
| Running hours | 60 |
| area performance | 6,200 m²/h |
| Length | 1,500 mm |
| Width | 1,250 mm |
| Height | 1,300 mm |
| Weight | 396 kg |
| More information | |
|---|---|
| Battery | 48 Volt |
| Location | Nürtingen |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 3,486 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
Member since: 2010