| Machine | |
|---|---|
| Capacity | 1,500 kg |
| Year | 2025 |
| Running hours | 0 |
| Serial N° | 251C14262763 |
| Length | 1,650 mm |
| Width | 540 mm |
| Weight | 125 kg |
| Available from (date) | Ja |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 3,438 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| manuelles Transportieren und elektrisches Heben, Pumpenmotor: 1,2 kW 12 V +Tragkraft : 1.500 kg bis 470 mm Hubhöhe, 1.000 kg bis 800 mm Hubhöhe, optimale Anwenderfreundlichkeit, optimale Stabilität, lange Lebensdauer | |
| (Message Translation): | |
| Manual transport and electrical lifting, pump engine: 1.2 kW 12 V +load capacity: 1,500 kg to 470 mm lifting height, 1,000 kg to 800 mm lifting height, optimal user friendliness, optimal stability, long lifespan |

Member since: 2003