| Machine Data | |
|---|---|
| Make | Skyjack |
| Type | Other |
| Model | SJ 16 - 6,75m Elektro Mastarbeitsbühne *Akkus NEU* |
| Year | 2016 |
| Working Height | 6,750 mm |
| Running hours | 236 |
| Carrier base | |
|---|---|
| Engine type | Electric |
| More information | |
| Location | Holzheim |
| Dimensions | |
|---|---|
| Capacity | 227 kg |
| Overall Weight | 980 kg |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 3,808 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| SkyJack 6,75m Elektro Mastarbeitsbühne. Regelmäßig gewartete und geprüfte Maschine. mit neuen Batterien. Skyjack-Vertikalmastlifte bieten ein wartungsfreundliches und wartungsarmes Design in einem kompakten und vielseitigen Paket. Dies sind... | |
| (Message Translation): | |
| SkyJack 6.75m electric mast work platform. Regularly maintained and tested machine. with new batteries. Skyjack vertical mast lifts offer an easy and low maintenance design in a compact and versatile package. These are... |
Member since: 2024