| Machine Data | |
|---|---|
| Make | Durwen |
| Capacity | 2,600 kg |
| Opening Range | 560 - 1,960 mm |
| ISO Class | 3 |
| Load Centre | 0 |
| Year | 2020 |
| Overall Weight | 560 kg |
| General info | |
|---|---|
| Location | Koniusza |
| Dimensions | |
|---|---|
| Fork Length | 1,200 mm |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 1,038 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
Member since: 2015