| Machine | |
|---|---|
| Engine type | LP Gas |
| Capacity | 6,000 kg |
| Load Centre | 600 mm |
| Year | 2006 |
| Running hours | 756 |
| Length | 2,950 mm |
| Width | 1,440 mm |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Daily rental price from | on request |

Member since: 2015