| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Electric |
| Capacity | 2,500 kg |
| Load Centre | 600 mm |
| Battery | 48V / 930Ah / 2023 |
| Year | 2023 |
| Running hours | 2 |
| Engine/Charger | Elektro |
| Transmission | Drehstrom |
| Length | 2,100 mm |
| Width | 1,750 mm |
| Weight | 4,880 kg |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 34,235 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra equipment | |
|---|---|
| Einzelzusatzhydraulik, integriertes Zinkenverstellgerät (AKG 560mm - 1540mm), Batterie, Ladegerät, 4-Wege-Funktion, |
Member since: 2002