| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Diesel |
| Capacity | 16,000 kg |
| Load Centre | 1,200 mm |
| Year | 2020 |
| Running hours | 645 |
| Length | 5,575 mm |
| Width | 2,560 mm |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Daily rental price from | on request |
| Attachments | |
|---|---|
| Sideshift, Fork positioners |
| Extra equipment | |
|---|---|
| 3rd valve, 4th valve, Road Traffic Regulation, Full cabin, Air Con |

Member since: 2015