| Machine | |
|---|---|
| Engine type | LP Gas |
| Capacity | 2,500 kg |
| Load Centre | 500 mm |
| Year | 2015 |
| Running hours | 6,105 |
| Length | 3,617 mm |
| Width | 1,192 mm |
| Weight | 3,660 kg |
| Available from (date) | sofort, Zwischenverkauf vorbehalten |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 9,134 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
| Attachments | |
|---|---|
| Sideshift |
| Extra equipment | |
|---|---|
| 3rd valve, Spotlight front, Heater, Load guard grill, Full cabin, LOLER / CE Certificate, Beacon light, Wipers, Seat |
| Extra comments | |
|---|---|
| Weitere Daten auf Anfrage | |
| (Message Translation): | |
| Further data on request |
Member since: 2015