| Machine | |
|---|---|
| Engine type | LP Gas |
| Capacity | 2,500 kg |
| Load Centre | 500 mm |
| Year | 2022 |
| Running hours | 660 |
| Serial N° | ANL1072761 |
| Length | 1,285 mm |
| Width | 1,500 mm |
| Weight | 6,300 kg |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 45,848 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
| Attachments | |
|---|---|
| Carrying mandrel, Double pallet clamp |
| Extra comments | |
|---|---|
| Linde Plus+, geprüfter Gebrauchtstapler | |
| (Message Translation): | |
| Linde Plus+, tested used forklift |

Member since: 2003