| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Electric |
| Capacity | 2,000 kg |
| Battery | 48V / 620Ah / 2007 |
| Year | 2007 |
| Running hours | 635 |
| Engine/Charger | Ladegerät: 48V / 100Ah |
| Length | 1,950 mm |
| Width | 1,300 mm |
| Weight | 3,890 kg |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
Member since: 2007