| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Electric |
| Capacity | 2,500 kg |
| Load Centre | 500 mm |
| Battery | 48V |
| Year | 2007 |
| Running hours | 9,012 |
| Serial N° | UFS46430/06 |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 6,047 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
| Daily rental price from | on request |
Member since: 2021