| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Paus |
| Type | Trailer platform |
| Model | GT 16 AG |
| Stelnummer | W09221125M5P06130 |
| Årgang | 2021 |
| Arbejdshøjde | 16.000 mm |
| Driftstimer | 385 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| More information | |
| Extra udstyr | Sonderlackierung Bedienpult abnehmbar und Anschluss unten Arbeitskorb drehbar Antrieb über Stromerzeuger Radantrieb Hydraulisch |
| location | Essen |
| Dimensions | |
|---|---|
| Rækkevidde sideværts | 9.450 mm |
| Kurvelast | 200 kg |
| Kapacitet | 200 kg |
| Egenvægt | 1.950 kg |
| længde | 6.310 mm |
| Bredde | 2.150 mm |
| Højde | 2.330 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 433.428 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Weitere Daten auf Anfrage | |
| (Machine Translation): | |
| Yderligere data på forespørgsel |
Medlem siden: 2015