| Machine | |
|---|---|
| Kapacitet | 5.000 kg |
| Årgang | 2018 |
| Driftstimer | n/a |
| Stelnummer | 0556526 |
| længde | 3.300 mm |
| Bredde | 1.650 mm |
| Vægt | 1.360 kg |
| Tilbydes fra | Sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 73.982 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Rental per/day from | på forespørgsel |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Lichte- Ladehöhe 2.550mm, Ladebreite 1.500mm, Beleuchtung änl. STVO LED, Rückstrahler, beide Achsen gelenkt, umsteckbare Deichsel Plane rechts und links, Breite Dachabdeckung 1.650mm! | |
| (Machine Translation): | |
| Fri læssehøjde 2.550 mm, læssebredde 1.500 mm, belysning tilsvarende. STVO LED, reflektor, begge aksler styret, vendbar trækpresenning til højre og venstre, tagdækselbredde 1.650 mm! |

Medlem siden: 2003