| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| Kapacitet | 4.500 kg |
| Årgang | 2007 |
| Driftstimer | 5.200 |
| Engine/Charger | IVECO |
| Transmission | Hydrostat |
| Bredde | 2.400 mm |
| Vægt | 15.050 kg |
| Tilbydes fra | nach Absprache |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 439.394 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Rental per/day from | på forespørgsel |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Inkl. Funkfernbedienung, Arbeitsbühne und Gabelträger | |
| (Machine Translation): | |
| Inkl. radiofjernbetjening, arbejdsplatform og gaffelholder |
Medlem siden: 2021