| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| Kapacitet | 4.000 kg |
| Batteri | 12V / 160Ah / ( ) |
| Årgang | 2022 |
| Driftstimer | 592 |
| Stelnummer | D2004473 SAV: D235343 |
| Engine/Charger | FPT 4 ZYL. FPT |
| Transmission | Hydrostat |
| Bredde | 2.240 mm |
| Vægt | 13.600 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 784.707 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Rental per/day from | på forespørgsel |
| Extra udstyr | |
|---|---|
| Arbejds projektør bagtil, Arbejds projektør foran, Tag afdækning, Forrude, Varme, Last beskyttelses gitter, Udstødningsfilter, Færdselsloven, Klima, Heckkamera |

Medlem siden: 2003