| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| Kapacitet | 2.600 kg |
| Last center | 500 mm |
| Årgang | 2024 |
| Driftstimer | 1.080 |
| længde | 4.125 mm |
| Bredde | 1.850 mm |
| Tilbydes fra | nach Absprache |
| Warranty | 12 months |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 598.398 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Stand Betriebsstunden 19.12.25
Gewährleistung 12 Monate | |
| (Machine Translation): | |
| Status for driftstimer 19/12/25
12 måneders garanti |
Medlem siden: 2008