| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Teupen |
| Type | Teleskop platform |
| Model | LEO 30T Raupenarbeitsbühne 30m |
| Årgang | 2014 |
| Arbejdshøjde | 30.000 mm |
| Driftstimer | 4.413 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | Hybrid |
| More information | |
| location | Holzheim |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 200 kg |
| Egenvægt | 4.300 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 522.390 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Teupen LEO 30T Raupenarbeitsbühne 30m auf Mitsubishi Canter Transporter. aus 1. Hand vom deutschen Vermieter, regelmäßig gewartet und geprüft. Mit der Teupen LEO 30T Spinnen-Arbeitsbühne können Arbeiten z. B. an einer Kirche oder einem Wohnkomplex bis... | |
| (Machine Translation): | |
| Teupen LEO 30T bæltearbejdsplatform 30m på Mitsubishi Canter transporter. Førstehånds fra en tysk udlejer, jævnligt serviceret og tjekket. Med Teupen LEO 30T edderkoparbejdsplatformen kan der arbejdes f.eks. B. ved en kirke eller et boligkompleks for at... |
Medlem siden: 2024