| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Noblelift |
| Type | Teleskop platform |
| Model | OPH01E |
| Stelnummer | OPH10ENEU |
| Årgang | 2025 |
| Arbejdshøjde | 5.000 mm |
| Driftstimer | 0 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| More information | |
| Extra udstyr | LCD Display, Pincode, RFID, Arbeitsscheinwerfer vorne / hinten, Bluelight, Safetylight |
| location | Dinslaken |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 235 kg |
| Kapacitet | 385 kg |
| Egenvægt | 690 kg |
| længde | 1.460 mm |
| Bredde | 750 mm |
| Højde | 1.395 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2003