| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Magni |
| Type | Teleskop platform |
| Model | DTB24RT |
| Årgang | 2026 |
| Arbejdshøjde | 24.800 mm |
| Driftstimer | 32 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| More information | |
| location | Crailsheim |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 454 kg |
| Egenvægt | 14.300 kg |
| længde | 10.030 mm |
| Bredde | 2.500 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Teleskoparbeitsbühne Magni DTB24RT Antrieb Diesel Baujahr 2026 Arbeitshöhe (mm) 24.800 | |
| (Machine Translation): | |
| Teleskopisk arbejdsplatform Magni DTB24RT Diesel drev Byggeår 2026 Arbejdshøjde (mm) 24.800 |

Medlem siden: 2001