| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Magni |
| Type | Teleskop platform |
| Model | DTB24RT |
| Årgang | 2022 |
| Arbejdshøjde | 24.800 mm |
| Driftstimer | n/a |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| Særligt drev | 4 hjuls drift |
| More information | |
| Extra udstyr | Plattformhöhe: 22800 mm, Plattformmaße: 2440 x 900 mm, Arbeitshöhe: 24800 mm, Motor Stage V, Vordere Pendelachse für höhere Stabilität auf allen Untergründen, Selbstsperrdifferenzial, Steckdose am Arbeitskorb, Sicherer Betrieb bis 12,5 m/s Windgeschwindig |
| location | Hohentengen |
| Dimensions | |
|---|---|
| Rækkevidde sideværts | 17.900 mm |
| Kapacitet | 454 kg |
| Egenvægt | 14.300 kg |
| længde | 10.250 mm |
| Bredde | 2.500 mm |
| Højde | 2.890 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2001