| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | JLG |
| Type | Teleskop platform |
| Model | 460SJ |
| Årgang | 2016 |
| Arbejdshøjde | 16.020 mm |
| Platformhøjde | 14.020 mm |
| Driftstimer | 2.576 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| More information | |
| location | Waregem |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 270 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2021