| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | JLG |
| Type | Teleskop platform |
| Model | 1850SJ |
| Årgang | 2015 |
| Arbejdshøjde | 58.560 mm |
| Driftstimer | 2.596 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| Særligt drev | 4 hjuls drift |
| More information | |
| location | Kruiningen |
| Dimensions | |
|---|---|
| Rækkevidde sideværts | 243.800 mm |
| Kapacitet | 450 kg |
| Egenvægt | 27.351 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 1.233.111 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Lagernummer: 8869 CE Zeichen: Ja Zustand der Bereifung vorne: 95 Zustand der Bereifung hinten: 95 Inspektionsvertrag: Ja Anzahl der Vorbesitzer: 1 incl. CE incl. TUV inspection and history | |
| (Machine Translation): | |
| Lagernummer: 8869 CE-mærke: Ja Fordækkenes stand: 95 Stand af bagdæk: 95 Kontrolkontrakt: Ja Antal tidligere ejere: 1 inklusive CE herunder TUV inspektion og historie |

Medlem siden: 2007