| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | JLG |
| Type | Teleskop platform |
| Model | 1500SJ |
| Årgang | 2013 |
| Arbejdshøjde | 47.720 mm |
| Platformhøjde | 45.720 mm |
| Driftstimer | 3.519 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| More information | |
| location | Waregem |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 450 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2021