| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Faraone - Elevah |
| Type | Teleskop platform |
| Model | ELEVAH 40 |
| Årgang | 2017 |
| Driftstimer | 1 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 24V / 70Ah |
| More information | |
| Extra udstyr | Mit Gestell für eigene Verladung max 110 cm |
| location | Freisen |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 150 kg |
| Egenvægt | 166 kg |
| længde | 1.200 mm |
| Bredde | 770 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 19.429 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| max Arbeitshöhe 4000 mm, | |
| (Machine Translation): | |
| max arbejdshøjde 4000 mm, |

Medlem siden: 2001