| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | [div] |
| Type | Teleskop platform |
| Model | BIANCHIN MINLIFT |
| Årgang | 2018 |
| Arbejdshøjde | 5.000 mm |
| Driftstimer | n/a |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| More information | |
| Extra udstyr | Levée Electrique 24V Galets Vulkollan NO MARKING Arrêt d'urgence, Chargeur embarqué Pente Maxi : 2 % |
| location | Palau-de-Cerdagne |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 200 kg |
| Egenvægt | 430 kg |
| længde | 1.060 mm |
| Bredde | 700 mm |
| Højde | 1.830 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 29.517 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| ht + frais de transport selon lieu de livraison. | |
| (Machine Translation): | |
| ht + transportomkostninger i henhold til leveringssted. |

Medlem siden: 2020