| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Manitou |
| Type | Special aggregater |
| Model | 100VJR |
| Årgang | 2012 |
| Arbejdshøjde | 9.900 mm |
| Driftstimer | 473 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| More information | |
| location | Skive |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 200 kg |
| Egenvægt | 2.650 kg |
| længde | 2.820 mm |
| Bredde | 990 mm |
| Højde | 1.990 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| 2 hjuls styret 230V til kurv undefined undefined undefined undefined undefined |
Medlem siden: 2018