| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Bravi |
| Type | Special aggregater |
| Model | Leonardo HD |
| Årgang | 2024 |
| Arbejdshøjde | 4.900 mm |
| Driftstimer | 112 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| More information | |
| location | Skive |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 180 kg |
| Egenvægt | 560 kg |
| længde | 1.192 mm |
| Bredde | 760 mm |
| Højde | 1.747 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| 2 hjuls styret undefined undefined undefined undefined undefined undefined |
Medlem siden: 2018