| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | Gas |
| Kapacitet | 4.000 kg |
| Last center | 600 mm |
| Batteri | / 2011 |
| Årgang | 2011 |
| Driftstimer | 14.488 |
| Engine/Charger | PSI |
| Transmission | Hydrostat |
| længde | 4.900 mm |
| Bredde | 2.230 mm |
| Vægt | 7.380 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 190.553 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Extra udstyr | |
|---|---|
| Einzelzusatzhydraulik, integriertes Zinkenverstellgerät, Kabine, Heizung, Gastank, Beleuchtung nach StVZO, 3 Arbeitsscheinwerfer vorne |
Medlem siden: 2002