| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Skyjack |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | SJ6826 RT |
| Årgang | 2018 |
| Arbejdshøjde | 9.900 mm |
| Platformhøjde | 7.900 mm |
| Driftstimer | 1.113 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| Særligt drev | 4 hjuls drift |
| More information | |
| location | Kęty |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 567 kg |
| Egenvægt | 3.500 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 87.431 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Skyjack SJ 6826 RT 4 WD
rok produkcji 2018 udźwig 567 kg lub 4 osoby waga +/- 3500 kg max. wys. robocza +/- 9,9 m max. wys. platformy +/- 7,9 m napęd diesel silnik Kubota wym. platformy +/- 2440 x 1420 mm 4WD podpory Cena eksportowa (w Polsce +23% VAT) | |
| (Machine Translation): | |
| Skyjack SJ 6826 RT 4 WD
produktionsår 2018 bæreevne 567 kg eller 4 personer vægt +/- 3500 kg max. arbejdshøjde +/- 9,9 m max. platformshøjde +/- 7,9 m dieseldrev Kubota motor udtale platforme +/- 2440 x 1420 mm 4WD støtter Eksportpris (i Polen +23 % moms) |

Medlem siden: 2009