| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | SkyJack |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | SJ III 3219 8m elektro schaarlift hoogwerker |
| Stelnummer | 22094087 |
| Årgang | 2016 |
| Arbejdshøjde | 8.000 mm |
| Driftstimer | 4 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| More information | |
| location | EA Hooge Mierde |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 227 kg |
| Egenvægt | 1.312 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 40.352 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Good working Skyjack SJIII3219. This is an 8 meter electric scissor lift that comes with tested batteries and an independent safety inspection by our external inspector | |
| (Machine Translation): | |
| God arbejdende Skyjack SJIII3219. Dette er en 8 meter elektrisk sakselift, der leveres med testede batterier og en uafhængig sikkerhedsinspektion af vores eksterne inspektør |
Medlem siden: 2024