| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Sinoboom |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | GTJZ1414E |
| Stelnummer | HR34586 |
| Årgang | 2021 |
| Arbejdshøjde | 15.800 mm |
| Driftstimer | 50 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 48V / 300Ah / 2021 |
| More information | |
| location | Essen |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 227 kg |
| Kapacitet | 227 kg |
| Egenvægt | 3.430 kg |
| længde | 2.780 mm |
| Bredde | 1.410 mm |
| Højde | 1.960 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 145.739 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2015