| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Sinoboom |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | GTJZ1212E |
| Stelnummer | HR35200 |
| Årgang | 2023 |
| Arbejdshøjde | 13.900 mm |
| Driftstimer | 0 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 24V / 300Ah / (Neu) / 2023 |
| More information | |
| Extra udstyr | Plattform: 2.30 m x 1,15 m x1.1 m (LxBxH) , Fahrantrieb elektronisch |
| location | Essen |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 320 kg |
| Kapacitet | 320 kg |
| Egenvægt | 3.210 kg |
| længde | 2.450 mm |
| Bredde | 1.170 mm |
| Højde | 1.980 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Maschine komplett werkstattgeprüft, gesäubert, UVV und Inspektion neu abgenommen | |
| (Machine Translation): | |
| Maskine komplet værkstedstestet, renset, UVV og eftersyn udført igen |
Medlem siden: 2015