| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Sinoboom |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | GTJZ0407SE |
| Stelnummer | HR35181 |
| Årgang | 2023 |
| Arbejdshøjde | 5.800 mm |
| Driftstimer | 0 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 24V / 110Ah / (Neu) / 2023 |
| More information | |
| location | Essen |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 240 kg |
| Kapacitet | 240 kg |
| Egenvægt | 880 kg |
| længde | 1.420 mm |
| Bredde | 760 mm |
| Højde | 1.970 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 63.523 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Maschine komplett werkstattgeprüft, gesäubert, UVV und Inspektion neu abgenommen! | |
| (Machine Translation): | |
| Maskine komplet værkstedstestet, renset, UVV og eftersyn udført igen! |
Medlem siden: 2015