| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Sinoboom |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | GTJZ 1412 |
| Stelnummer | HR33335 |
| Årgang | 2018 |
| Arbejdshøjde | 15.800 mm |
| Driftstimer | 0 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 24V / 300Ah / (80 - 100%) / 2018 |
| More information | |
| Extra udstyr | Plattform: 2.64 m x 0.81 m x1.1 m (LxBxH) |
| location | Essen |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 227 kg |
| Kapacitet | 227 kg |
| Egenvægt | 3.100 kg |
| længde | 2.760 mm |
| Bredde | 1.250 mm |
| Højde | 2.200 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 134.515 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| 12 Monate Garantie / Max. 2000 Betriebsstunden | |
| (Machine Translation): | |
| 12 måneders garanti / Max. 2000 driftstimer |
Medlem siden: 2015