| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Sinoboom |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | GN4047 |
| Årgang | 2026 |
| Arbejdshøjde | 10.100 mm |
| Driftstimer | 0 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| More information | |
| location | Sommerein |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 450 kg |
| Egenvægt | 2.715 kg |
| længde | 2.450 mm |
| Bredde | 1.170 mm |
| Højde | 1.730 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Der Preis versteht sich ab Werk AT-2453 Sommerein und basiert auf unseren AGB veröffentlicht unter www.zeiss-forkliftcenter.at. Irrtümer, Änderungen und Angabenfehler vorbehalten. Gebrauchtmaschinen ohne Garantie und Gewährleistung. Hierbei handelt es sich um ein unverbindliches Angebot. | |
| (Machine Translation): | |
| Prisen er ab fabrik AT-2453 Sommerein og er baseret på vores generelle vilkår og betingelser offentliggjort på www.zeiss-forkliftcenter.at. Der tages forbehold for fejl, ændringer og informationsfejl. Brugte maskiner uden garanti eller garanti. Dette er et uforpligtende tilbud. |

Medlem siden: 2001