| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Sinoboom |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | GN 2132 E |
| Stelnummer | 0105... |
| Årgang | 2025 |
| Arbejdshøjde | 8.300 mm |
| Platformhøjde | 6.300 mm |
| Driftstimer | 5 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 4x 6V Block |
| More information | |
| Extra udstyr | Ladegerät 24V -integriert- |
| location | Nottuln |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 380 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2018