| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Sinoboom |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | 2746E (0812E) |
| Årgang | 2025 |
| Arbejdshøjde | 10.100 mm |
| Driftstimer | 14 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 24V / 220Ah |
| More information | |
| location | Arnoldstein |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 450 kg |
| Egenvægt | 2.715 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 118.823 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2017