| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Sinoboom |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | 2732E |
| Årgang | 2025 |
| Arbejdshøjde | 10.000 mm |
| Driftstimer | 1 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| More information | |
| location | Culemborg |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 230 kg |
| længde | 2.460 mm |
| Bredde | 830 mm |
| Højde | 2.360 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 119.191 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Typ: Scherenhebebühne; Baujahr: 2025; Antrieb: Rad; CE-Kennzeichnung; Allgemeiner Zustand: sehr gut; Referenznummer: 8996 | |
| (Machine Translation): | |
| Type: sakseløft; Byggeår: 2025; Drev: hjul; CE-mærkning; Generel stand: meget god; Referencenummer: 8996 |
Medlem siden: 2022