| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Sinoboom |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | 1218RD (4069RD) |
| Årgang | 2024 |
| Arbejdshøjde | 14.200 mm |
| Driftstimer | 375 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| Batteri | 12V / 60Ah |
| Særligt drev | 4 hjuls drift |
| More information | |
| location | Arnoldstein |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 365 kg |
| Egenvægt | 5.180 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 298.180 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2017