| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Noblelift |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | SC14E |
| Stelnummer | SC14ENEU |
| Årgang | 2025 |
| Arbejdshøjde | 13.800 mm |
| Driftstimer | 0 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 24V / 280Ah / (Neu) / 2025 |
| More information | |
| location | Dinslaken |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 113 kg |
| Kapacitet | 320 kg |
| Egenvægt | 3.300 kg |
| Platform frembygning | 900 mm |
| længde | 2.480 mm |
| Bredde | 1.150 mm |
| Højde | 2.580 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2003