| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Noblelift |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | SC10EN |
| Stelnummer | SC10ENNEU |
| Årgang | 2025 |
| Arbejdshøjde | 10.000 mm |
| Driftstimer | 0 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Batteri | 24V / 232Ah / (Neu) / 2025 |
| More information | |
| location | SC10ENNEU |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 230 kg |
| Kapacitet | 230 kg |
| Egenvægt | 2.390 kg |
| Platform frembygning | 900 mm |
| længde | 2.480 mm |
| Bredde | 810 mm |
| Højde | 2.360 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2003